ŠIPEŘÍ DROBOTINA 2017
info o štěňatech

26. 11. - Otevřená očka & fotky šiperčat v éteru 

Dneska šipeří kvarteto poprvé kouklo na svět. A protože je to významný moment v životě prťat, proběhlo s asistencí kamarádek i focení. Fotky štěňátek nejen z dneška najdete ve sdílené Google složce na tomto odkazu. Fotky tam budou pravidelně přibývat. Všechna štěnda už mají své budoucí majitele ;-)   

19. 11. 2017 - Kuk, jsme na světě!

Ve středu 15. 11. se šiperčátka vyklubala na svět, vítejte! Narodily se tři holky a jeden kluk a rostou každým dnem. Volná je jedna slečna. Fotky a videa už jsou v přípravě. Zatím všichni krtci pohromadě :-)

 

14.10. - ŠIPERÁTKA BUDOU! POTVRZENO ULTRAZVUKEM
Jestli jste zvědaví, kdo je taťka, koukněte níž na této stránce.
Štěňátka by se měla narodit kolem 17. listopadu a do nových domovů půjdou cca v druhé půlce ledna. Ještě je možné si štěňátko zamluvit.

joplin sono
Kluci z prvního vrhu "A" brzo oslaví druhé narozky. Jsou to všechno zdraví akční šiperáci a svým majitelům zajišťují pravidelnou dávku psího adrenalinu i umazlené přízně. Také pro druhou sadu štěňátek jsem Joplince vybrala ženicha, který je v mých očích ideálem šiperčího charakteru a vizáže a kterého znám osobně. Taťka štěňat je "CHICO" Fons van de Moerheuvel, krásný kvadratický pejsek původem z Holandska, nepříbuzný na český chov, typem menší a lehčí šiperák s úžasnou přátelskou a vyrovnanou povahou. Joplin i Chico jsou šiperky, se kterými se bezvadně žije, ať už jim do programu zařadíte akci a sportování všeho druhu nebo mazlící maraton. Jsou to odvážná psiska a věrní kámoši zároveň. A mé velké přání je to, aby takové bylo i jejich potomstvo;)

 

"CHICO" Fons van de Moerheuvel (import z Holandska, web)

Narozen: 21. 11. 2012
Chrup: nůžkový, plnochrupý
Váha: 5,7 kg
Luxace patel: 0/0
DOV (dědičné oční vady) - vše OK
prcd-PRA - N/N