ŠIPEŘÍ DROBOTINA 2015
info o štěňatech

RYCHLÝ UPDATE - 22. 9. 2017
Právě je v procesu další nadílka šiperátek, tedy B vrh Šip-Šip Hurá. Info najdete na sólo stránce Štěňátka vrh "B"
--- vrh "A" 2015 ---
Štěňátka jsou na světě! 22. 12. 2015 se narodilo 5 fešných zdravých kluků. Aktuální info a fotky najdete níže na této stránce ;)

Joplin naplnila mé představy o zdravé fešácké šiperce ve sportovním tunningu na 100 %. Proto jsem pro ni vybrala ženicha, co se také pyšní atletickým tělem, pevným zdravím, výborným charakterem a krásnou vizáží. Hrdým tátou štěňat je Rip, psík importovaný z Maďarska, kterého znám osobně a vždycky se mi líbil nejen vzhledem, ale i povahou. Rip je veselé přátelské psisko, absolutně vyrovnaný šiperák, co si ohlídá svou smečku. Líbí se rozhodčím na výstavách, protože se pyšní příkladnou stavbou těla, předpisovým úhlením končetin a pohybem i výbornou kvalitou srsti. Ale hlavně je to velký sympaťák a kámoš s klaďáckými geny.

Rip Bergerac de Hu (import z Maďarska, www.bergerac.hu)
Narozen: 2. 9. 2011
Chrup: nůžkový, plnochrupý
Váha: 5,5 kg
Luxace patel: 0/0

Výstavy: Klubový vítěz 2013, Nejlepší pes, V na klubové výstavě v Belgii, V1, CAC na světové výstavě 2013

Rodokmen jpeg

 

Po Ripovi už tu děcka jsou a činí se nejen na výstavách. Tak třeba sympaťák Gramík se chystá na agilitní kariéru ▶ VIDEO◀  a poloségra Agáta Nubika se neohroženě pouští do pasení ovcí ▶VIDEO

17. 2. Přes veškeré snahy se mi nepodařilo zmrazit čas a šipeří kluci se tak rozbíhají do nových domovů. S Alfrédem, Aloisem a Arnoštem už jsme se rozloučili, Ajťák a Alfons budou následovat. Ze všech majitelů mám skvělý pocit, jsou to sympaťáci jako hrom, a tak věřím, že se komplet celý boyband může těšit na fajn život. Tady poslední společné foto, níže na stránce fota kluků už s novými majiteli a z nových domovů. Bon Voyage! 

P.S. Postupně přidávám i fota z nových domovů, děkuju moc všem majitelům za zaslání!;)

31. 1. Šiperáci mají 5 týdnů a jsou boží, hraví, mazliví, kousaví a hlavně - jsou úplně všude! Mají prošmejděný celý dům a každý den pobývají i na čerstvém vzduchu na zahradě. Dole na této stránce se můžete podívat na pár momentek z mobilu, sólo pózování je v plánu. A protože video řekne víc než 1000 fotek, mrkněte i na nové střípky z šipeřího života, stačí kliknout na odkazy:

HRÁTKY V OBÝVÁKU

MÍČOVÉ HRY

BOJE V ZÁKOPECH

PRŮZKUM ZAHRADY I 

PRŮZKUM ZAHRADY II

14. 1.  Klidné období je u konce. Kluci už jedou třetí týden svého spokojeného žití na této planetě a jsou zkrátka boží! Vše zkoumají, chutnají a okusují, i když zuby jim teprve raší. S vrtícím ocáskem vítají lidské návštěvníky a hrají si se všemi psími dospěláky, co projdou okolo. Nové fotky níže.

 

31. 12. Šipeří boyband tráví u "mléčného baru" opravdu hodně času, a tak není divu, že kluci rostou světelnou rychlostí. S kamarádkou Peťou Častovou jsme připravily první sérii fotek štěňátek ve věku 9 dnů.

 

AJŤÁK ŠIP-ŠIP HURÁ "BEN"

Majitel: Petra Janečková, Praha

Beňour se zabydlel v matičce Praze a své velitelce Peti tak bude dělat garde ve víru velkoměsta ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fota - v novém domově:

Fota 3. týden

Fota 9 dnů

 

ALFRÉD ŠIP-ŠIP HURÁ "ERNI"

Majitel: Zofia Kowalczewska, Vratislav (Polsko), FB stránka agility týmu

Erni zamířil za hranice ČR, mé kamarádce Zofi bude dělat sparinga na agility parkuru a stane se už třetím šipeřím členem rodiny. Erni má skvělé zdravotní výsledky, sklízí úspěchy na výstavách v Polsku a se Zofií do toho začínají šlapat v agility;)

alfréd

Fota 3 týdny

Fota 9 dnů

 

ALOIS ŠIP-ŠIP HURÁ "TEDDY"

Majitel: Lamkovi, Olomouc

Teddík už prohání mývalí kočku Lilinku i celou svou novou rodinu v Olomouci. 

Fota 3 týdny

Fota 9 dnů

 

ALFONS ŠIP-ŠIP HURÁ "ŠPEK"

Majitel: Lucie Langerová, Praha

Špekoun také odcestoval do velkoměsta, čeká ho dráha agiliťáka a společnost mu bude dělat kelpiák Kapusta.

 

Fota 3 týdny

Fota 9 dnů

 

ARNOŠT ŠIP-ŠIP HURÁ "ARNOŠT"

Majitel: Baďurovi, Svinov

Arnoštek se zabydlel na severu země, ve své nové rodině bude dělat parťáka hlavně babičce i dalším obyvatelům domku.

arnost

Fota 3 týdny

Fota 9 dnů

 

A RODINKA POHROMADĚ...

5 týdnů

3 týdny

9 dnů