CO NOVÉHO V NAŠÍ BOUDĚ
novoty

26. 11. 2017 - Otevřená očka & fotky šiperčat v éteru
Šiperčata dneska poprvé vykoukla na svět! Fotky nejen z dneška, ale i z narození a prvního týdne prťat přistály ve sdílené Google složce na tomto odkazu. Fotky tam budou přibývat vždycky, když si v tom štěněcím shonu najdu chvilku času;-)

 

19. 11. 2017 - KUK, JSME TU!
Ve středu 15. 11. se šiperčátka vyklubala na svět, vítejte! Narodily se tři holky a jeden kluk a rostou každým dnem. Volná je jedna slečna. Fotky a videa už jsou v přípravě. A brzy přistanou na štěněcí stránce. 

 

14. 10. 2017 - ŠIPERČÍ NADÍLKA POTVRZENA ULTRAZVUKEM
Joplin a její "ženich" Chico si padli do oka a kolem 17. 11. by měla vykouknout na svět šiperátka - "B" vrh Šip-Šip Hurá. Na stránce "Štěňátka vrh "B" najdete info o taťkovi. Je to fešák a sympaťák;)

 

sono

22. 9. 2017 - RYCHLÝ UPDATE
Právě je v procesu další nadílka šiperátek, tedy B vrh Šip-Šip Hurá. Joplinka má za sebou rande s manželem, info brzy přistane tady na webu:-) 

22. 3. 2016 - OZVĚNY Z NOVÝCH DOMOVŮ

Hoši dnes slaví významné tříměsíční jubileum a já moc děkuju všem majitelům za potěšující reporty, zprávy, fota i videa! Jsem  nesmírně ráda, že si kluci s novými páníky sedli a já doufám, že pozitivní zprávy budou přicházet i v době, kdy budou šiperáci v pubertě. Což bude brzy:)

Zdá se, že Joplice bez zaváhání předala svůj akční (i žravý) gen všem synáčkům, Alfréd "Erni" už má i své VIDEO Z HER A TRÉNINKŮ a Alois "Teddy" byl zvěčněn u drsné KOČKO-PSÍ BITVY

Na štěněcí stránce jsou u jednotlivých kluků nová fota, malá ochutnávka níže.

Zleva: Ajťák - Alfons - Alfréd - Alois - Arnošt

 

ben

17. 2. 2016 - BON VOYAGE, HOŠI!

Nedávno na mě kluci poprvé mrkli ještě v plodovém obalu a najednou už vyrážejí do nových domovů. Utírám slzu stesku a věřím, že je všechny čeká skvělý život. Na štěněcí stránce jsou poslední společná fota a taky momentky s novými majiteli. Alfréd, Alois a Arnošt už jsou v nových domovech, Ajťák a Alfons s námi ještě chvíli pobudou a oddálí tak nástup syndromu prázdného hnízda na konec února :)  

 

31. 1. 2016 - NOVÁ FOTA A VIDEA ŠIPERÁKŮ

Na štěněcí stránce přistálo pár nových fotek a videí šiperáčků ve věku 5 týdnů. Kluci úspěšně opouští batolecí fázi a trénují sprinty, lovecké dovednosti a sourozenecké boje v domě i na zahradě. Na videa se můžete podívat i rovnou tady na odkazech níže:

HRÁTKY V OBÝVÁKU

MÍČOVÉ HRY

BOJE V ZÁKOPECH

PRŮZKUM ZAHRADY I 

PRŮZKUM ZAHRADY II

 

  

 

1

17. 1. 2016 - JEDEN PEJSEK VOLNÝ & NOVÁ FOTA A VIDEA

Na štěněcí stránce se můžete mrknout na novou sadu fotek šipeřích hochů ze včerejška. Jeden klučík se uvolnil a hledá své nové fajnové majitele, pokud pokukujete po akčním šiperákovi, dejte vědět ;) Před pár dny se štěnda přesunula do většího prostoru, pár průzkumných misí ve věku 3 týdny můžete vidět na videích: mise 1, mise 2, mise 3, mise 4, mise 5

  

 

14. 1. 2016 - CHOVATELSKÁ STANICE & FOTA

Napjaté čekání je u konce, před pár dny konečně dorazila schválená chovatelská stanice. Šiperčí banda ponese příjmení "Šip-Šip Hurá".

Kluci se ze spících batolat přetransformovali v bratrstvo neohrožených průzkumníků - vidí, slyší, cupitají a koušou nejen sebe navzájem, ale i Joplinku, lidi a vše ostatní, co jim přijde do cesty. Klidové pózování pro focení se stává zhola nemožným, a tak má každý kluk na štěněcí stránce zatím jen 1 aktuální fotku, pro další foto-pokusy bude povolána kamarádka se svižnou zrcadlovkou ;)

  

 

31. 12. 2015 - PRVNÍ FOTKY ŠTĚŇÁTEK

Včera navštívila naše šipeří bratrstvo kamarádka Peťa Častová, a protože Peťa ráda fotí, mají za sebou kluci své první pózování. Fotky najdete na štěněcí stránce v dolní části.  

 

22. 12. 2015 - ŠIPERČATA JSOU NA SVĚTĚ

Dneska jsme místo oběda vítali pětici nových šiperčích občánků! Joplinka vše zvládla s přehledem a během hodiny a půl byla předvánoční nadílka štěňat na světě. A protože Joplin má genderovou vyrovnanost na háku, narodili se samí fešní kluci. Všichni měli kolem 150g a dál zdárně rostou s každou hodinou. Další fota přibudou během vánočních svátků.

 

23. 11. 2015
Ultrazvuk potvrdil to, co se dalo vytušit už dávno z Joplininé rozněžnělé nálady. Štěňátka šiperky budou! A to stylově na Vánoce. Šipeřího parťáka po Joplince si můžete předběžně zamluvit už teď, info najdete na štěněcí stránce.

23. 10. 2015

Joplinka vyrazila za svým manžou Ripem a "dílo" se bez jakýchkoliv rozpaků povedlo. Není se čemu divit, znají se už od mládí, a proto neztráceli nějakým zbytečným small talkem čas.

rip and joplin 1