SEZNAMTE SE S JOPLICÍ
info bez cenzury

A teď pár čísel a informací o Tornado Lue Taien "Joplin". Jestli nemáte na čtení náladu, koukněte se na VIDEO, které vám v 5 minutách ukáže, co je Joplice zač. Pokud máte chuť na Neurol už při sledování videa, radši si štěně od nás neberte ;)

 

Tornado Lue Taien * 14. 7. 2013

Matka: Mon Ami Taien  (CACIB, CAC, VDH, Národní vítěz)

Otec: Ch. Framilla Connery (2x BOB, Vítěz spec. výstavy, 2x CACIB, 7x CAC atd.)

CMKU SIP/348/13 | chovná fenka

Váha: 6kg

Výška: 33cm

Chrup: kompletní, nůžkový

Luxace patel: 0/0

Výstavy: Výborná na klubové výstavě 2014 v Mladé Boleslavi

Working-dog profil

Rodokmen jpeg

 

 

Joplin mi do života vnesla poctivých 6 kil adrenalinu. V průběhu dne ji zažívám především v těchto rolích: 

#hravá aportérka

Joplin se začala projevovat jako aportér a trhač už v batolecím věku. A zůstalo jí to dodnes. S vervou se přetahuje o cokoliv, co chytnete do ruky a přiaportuje jakýkoliv nesmysl, který jí hodíte. Sofistikované hračky z kosmických materiálů u nás proto doma nenajdete, tenisák a fusekle stačí.

  

#dravá průzkumnice

Joplinino štíhlé tělo na vysokých nožkách pohání vnitřní motor o vysokých obrátkách. Venku je to divoženka a průzkumnice, co nebojácně sviští terénem, ať už se jedná o louky, lesy, velehory nebo vodní plochy. A protože mě moc baví sledovat psíky v trysku, nikterak její sprinterskou náturu nedusím.

1

#nenasytný Otesánek

Tato fenka opravdu nemá záklopku a za molekulu jídla by dala hlavu na špalek. Už jsem se proto smířila s tím, že kdo má v dlani piškot, má zároveň i magickou moc nad mou šiperkou. 

 

#kavárenská povalečka

Ale nebojte, Joplinka není úplný psychopat, je přátelská k psům, dospělákům i dětem. Když ji vezmu do kavárny, restaurace či na večírek, stočí se do klína a v klidu čeká, až život zase nabere rychlejší obrátky. Joplin se nebojí střelby, hluku ani cizího prostředí, takže ji beru s sebou skoro všude.

0